Čištění vysokotlakým vodním paprskem

Tato oblast služeb zahrnuje činnosti spojené s čištěním různých ploch, předmětů, zařízení a provozních technologií vysokotlakým vodním paprskem.

Čistící práce vysokotlakým vodním paprskem provádíme profesionálními, vysoce výkonnými vysokotlakými agregáty s pracovními tlaky vodního paprsku 150 až 500 bar, umožňující použití v nejtvrdších podmínkách těžkého průmyslu a komunální sféry.

Vedle standardních tlakových čističů ( Kärcher, apod. ), disponujeme špičkovým vysokotlakým zařízením Dyna-Jet 500, určeném pro nejnáročnější čistící práce. Toto zařízení umístěné ve skřnovém přívěsu spolu s ohřevným modulem, vytváří kompaktní, velmi účinnou vysokotlakou čistící technologii, pro čištění a odmaštování extrémně znečištěných povrchů, od různých mastnot, tuků, ropných látek, emulzí, a dalších nečistot. Pomocí tohoto speciálního čistícího zařízení s pracovním tlakem až 500 barů a teplotou vodního paprsku až 110 st. C (parní čištění), jsme schopni odstranit nejodolnější nečistoty z povrchů, strojů a technologií, které běžnými tlakovými čističi nelze kvalitně (nebo jen velmi obtížně) provést.

V oblasti strojírenského a chemického průmyslu jsme schopni provádět čištění výrobních technologií a zařízení, tepelných výměníků, skladovacích zásobníků, nádrží, cisteren, apod..

V oblasti komunální sféry odstraníme graffiti, nežádoucí malby a staré nátěry z různých povrchů. Provedeme otryskání starých omítek, sanaci zdiva a betonových povrchů. Čištění chodníků a ploch od zašlapaných žvýkaček, střech a fasád domů, chodníků a zámkové dlažby. Údržba objektů památkové péče - čištění a znovuobnovení vzhledu soch, kašen, starých kamenných zdí a ostatních povrchů památkových objektů.

V případě metody tzv. mokrého abrazivního tryskání vysokotlakým vodním paprskem, je do vodního paprsku přisáván speciální křemičitý písek jako abrazivum, pro dokonalé otryskání např. rezavých kovových materiálů nebo odstranění starých vrstev nátěrů, atd.. Tato metoda nachází uplatnění především v prostředí nebezpečí výbuchu, např. při tryskání nádrží od hořlavých látek, apod..

Čištění (extra)vysokotlakým vodním paprskem až 500 bar/110 C ! (horkovodní čištění)

Tato metoda čištění je vysoce účinná a navíc ekologicky šetrná pro životní prostředí. Uvedené činnosti je možné kombinovat s průběžným odsáváním odpadních vod z čištění pomocí průmyslových vysavačů nebo sacích cisteren.

Vysokotlaké čištění pro:

  • Komunální sféru -  čištění kašen, kamenných zdí, historických objektů, fasád, chodníků, dlažby, odstraňování graffiti a žvýkaček z povrchů, atd.
  • Průmyslovou sféru - čištění pracovních strojů, parkovišť, nákladních vozidel, bagrů, lodí, kontejnerů, tiskařských matric, sanace a tryskání betonu, atd.
  • Chemický průmysl - čištění nádrží, cisteren, zásobníků, tanků, reaktorů, provozů, výrobních technologií, trubkovnic, pařáků, armatur, výměníků tepla, atd.

Vymenik-0-1    Tlak1    Tlak2    Vt2

Vysokotlak-1     Vysokotlak4   Vymenik-1-1  Vymenik2-1

header-nemazat

Kontaktujte nás

!FIRMA

!ULICE

!PSC !MESTO

E-mail: !EMAIL

Tel.: !TELEFON

!KLICOVASLOVA

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a osmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).