Čištění kanalizace a odpadů

Nabízíme komplexní služby v oblasti čištění a monitoringu kanalizace. Provádíme tlakové a strojní čištění kanalizace, domovních odpadů a přípojek. Kamerové TV prohlídky kanalizace, monitoring domovních přípojek a potrubí. Uvedené služby provádíme nejmodernější profesionální technikou, pro zajištění nejvyšší kvality prováděných prací.  

Máte problémy s kanalizací a odpady ?

Potřebujete vyčistit ucpanou kanalizaci ?

Potřebujete prohlédnout kanalizaci a odpady TV kamerou ?

Máte ucpané domovní odpady, WC a potřebujete jejich vyčištění ?

Potřebujete vyčistit kanalizaci v místě, kam nemůže těžká technika ?

pak jsme tu pro Vás ....

Tlakové a elektromechanické čištění kanalizací a odpadů

Tlakové čištění kanalizace

Provádíme tlakové čištění kanalizace a potrubí do průměru DN 300 mm, kanalizačním tlakovým vozem Citroen Jumper. Výkon vysokotlakého zařízení je 150 bar s možností použití různých typů čistících a frézovacích trysek. S použitím mycí tlakové pistole také k plošnému čištění povrchů jímek, ČOV a lapolů. Dále provádíme čištění uličních a dvorních vpustí, gajgrů, přečerpávacích stanic, apod..

Specializujeme se na na čištění kanalizace a jímek v místech nepřístupných pro těžkou techniku a velké cisternové vozy. Památkové, historické a městské zóny, nádvoří, úzké uličky, podzemní garáže a nízké průjezdy často neumožňují přístup pro těžkou techniku. Buď z důvodů rozměrové neprůjezdnosti k místu čištění, nebo z hmotnostních důvodů, kdy je riziko propadení a porušení povrchu ( historické dlažby, chodníky,..) nebo poškození podzemních rozvodů a vedení ( kabely, potrubí, inženýrské sítě, apod.). Disponujeme vhodnou technikou pro tyto činnosti. Použitím kompaktního kanalizačního tlakového vozu v kombinaci se sacím cisternovým přívěsem, jsme schopni zajistit čištění kanalizace včetně odsátí odpadů z šachet a kanálů, v těchto problémových a obtížně přístupných lokalitách.

Tlakve-cisteni-kanalizace-4    Tlakove-cisteni-kanalizace-2    Pakr4    C

Elektromechanické - strojní čištění kanalizace

Pro domovní přípojky, odpady a kanalizace menších průměrů (do DN 150 mm) a v případech, kdy není možné z jakéhokoliv důvodu použít metodu tlakového čištění vodou, provádíme elektromechanické - strojní čištění kanalizace, pomocí spirálového pružinového systému ( tzv. motorové péro ). Tento čistící systém nachází uplatnění především při havarijním čištění ucpaných domovních odpadů, sifonů, dřezů, umyvadel, WC, stoupaček a přípojek. Odstraňování lokálních blokací a tukových nánosů v potrubí menších průměrů, v bytech, místnostech a prostorách, kde je nežádoucí únik vody při tlakovém číštění, apod..

Domovni-odpady-2    Domovni-odpady-1    Domovni-odpady-4    Domovni-odpad-3

Kamerové TV prohlídky kanalizace, těsnící vaky

Provádíme revize a TV prohlídky kanalizace, přípojek a ostatních potrubních systémů profesionálním kamerovým systémem s možností záznamu z revize kanalizace a vystavení protokolu. Tento kamerový systém s barevným LCD displejem a elektronickou záznamovou jednotkou ( SD karta ), je určen pro revize kanalizace a potrubí do velikosti DN 300 mm. Kamerové systémy s tlačným kabelem kterými disponujeme, mají dosah 30 až 60 metrů. Mimo monitoringu kanalizačních systémů, je lze s výhodou použít také k TV prohlídkám různých ventilačních systémů, vzduchotechniky, rozvodů potrubí, komínů, vrtů, apod.. Máme vzduchové těsnící vaky (tzv. kanalizační ucpávky), pro dočasné uzavření kanalizace a potrubí pro profily od DN 70 do DN 300 mm. Těsnící kanalizační vaky se používají všude tam, kde je nutné zamezit průtoku odpadních vod v potrubí, z důvodů různých odstávek a oprav kanalizačního systému, provádění tlakových zkoušek, prohlídek a čištění kanalizace, jímek, ČOV apod..

7864   Tlakove-cisteni-kanalizace-3   30173608_1319128218231377_1348858964_o   Pakr-11     

Speciální činnosti pro velkoprofilové kanalizace a ostatní VH objekty

Speciální činnosti spojené s údržbou a čištěním průlezných velkoprofilových kanalizací a ostatních vodohospodářských objektů (VH) - ČOV, vyhnívací nádrže, jímky, bioplynové stanice, apod.. Tyto specifické činnosti provádíme po individuální dohodě se zákazníkem, na základě konkrétních požadavků. Jedná se o speciální práce v rizikových podmínkách, kde se provádí požadovanné činnosti ( opravy, čištění, prohlídky ) s přímým vstupem pracovníků do daného zařízení s vhodnými ochrannými prostředky. Tyto speciální činnosti je možné kombinovat s použitím sacích cisternových vozidel.

  • čištění kanalizace a šachet ...
  • čištění domovních odpadů, WC ...
  • čištění dvorních a uličních vpustí, gajgrů ... 
  • instalace kanalizačních ucpávek pro potrubí DN 70 - 300
  • čištění kanalizace v místech nepřístupných pro těžkou techniku ...
  • kamerové TV prohlídky potrubí a kanalizačních přípojek do DN 300 mm ...

header-nemazat

Kontaktujte nás

!FIRMA

!ULICE

!PSC !MESTO

E-mail: !EMAIL

Tel.: !TELEFON

!KLICOVASLOVA

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).